Autorzy

IMG_8179

Z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Naukowo interesuję się psychologią konfliktów, negocjacji, psychologią kryzysu oraz psychotraumatologią.

Należę do Studenckiego Klubu Islandzkiego przy Uniwersytecie Warszawskim i w ramach jego działalności zajmuję się popularyzacją kultury krajów skandynawskich poprzez upowszechnianie wiedzy o nordyckich mitach. Od listopada 2014 prowadzę w Warszawie cykl spotkań „O mitologii psychoanalitycznie” podczas których wspólnie z uczestnikami słuchamy mitologicznych historii, omawiamy je w szerszym kontekście kulturowym i historycznym oraz analizujemy pod kątem zawartej w nich wiedzy psychologicznej.

Byłam prelegentką na międzynarodowej konferencji z okazji 40 jubileuszu wydziału gdańskiej skandynawistyki, „Wspomnienia, doświadczenia, perspektywy” oraz konferencji ISLANDIA: geografia, kultura, społeczeństwo, upamiętniającej dziesięciolecie działalności Studenckiego Klubu Islandzkiego.

Co robię poza tym? By się przekonać, kliknij!

147041635749588

Produkuję poduszki i torby z maskonurami, które stały się maskotką Klubu Islandzkiego, a swego czasu zawędrowały na samą Islandię

ssss

Jestem autorką opowiadań o mitologii nordyckiej oraz słuchowiska, będącego częścią słuchowiskowego cyklu o mitach

147059116231766.gif

Prowadzę projekt „ucz się czuć uczucia”, skupiający się na trudnych emocjach

147059116231766.gif

Przetłumaczyłam książkę „The problem of Loki” Jana de Vries

Jeśli chcesz napisać do mnie, kliknij tu.